FAQ

Proszę podać orientacyjne koszty nagłośnienia koncertu.

Nie jest to takie proste. Do wyceny koncertu potrzebna jest nam lista wymaganego sprzętu zwana Rider-em. Każdy artysta powinien taki Rider posiadać. Na podstawie dostarczonego Rider-a możemy dokonać wyceny.

Mamy własne nagłośnienie. Zagracie na naszym i dacie rabat?

Nigdy nie przystajemy na taką propozycję. Dbamy o nasz wizerunek i markę, dlatego pracujemy na sprawdzonym sprzęcie. Wiemy, że nasz sprzęt nas nie zawiedzie i zawsze zapewni odpowiednią jakość dźwięku. Z tego powodu z zasady nie gramy na obcym sprzęcie. Wyjątkiem mogą być tu tylko imprezy klubowe po wcześniejszym uzgodnieniu warunków technicznych.

Jak zarezerwować termin?

Są dwa etapy rezerwowania terminu: wstępna i pełna rezerwacja. Po początkowym określeniu zakresu usług i kosztów dokonujemy wstępnej rezerwacji. Następnie czekamy 10 dni roboczych na wpłatę umówionej zaliczki i po jej otrzymaniu w pełni rezerwujemy termin. Po upływie 10 dni i nie uregulowaniu zaliczki rezerwacja jest anulowana i termin znów jest dostępny dla wszystkich - każdy może go zarezerwować.

Ile wynosi zadatek?

Zadatek wynosi od 200zł  do 1000zł - jest on oczywiście odejmowany od ceny całego zlecenia. Dla firm i instytucji, z którymi współpracujemy dłużej przewidzieliśmy możliwość umowy bez zadatku.

Jak długo gracie?

W przypadku imprez typu wesela, studniówki lub inne z udziałem DJ czas grania to około 8-12h. 

W przypadku koncertów nagłaśniamy imprezy do końca.

Co jeśli w waszej płytotece nie ma mojego ulubionego utworu?

Nie ma problemu! Jeśli zostaniemy o tym wcześniej poinformowani (najlepiej około tygodnia wcześniej) to jesteśmy w stanie z legalnych źródeł zorganizować utwór w określonej wersji. Zwykle w przypadku pojedynczych utworów nie pobieramy za to dodatkowej opłaty.

Jakie są warunki umowy?

Wzór umowy wysyłany jest drogą mailową lub pocztą.

Dlaczego przerzucacie odpowiedzialność za sprzęt na organizatora?

Często słyszymy zarzuty o chęci wyłudzenia pieniędzy lub braku odpowiedzialności związanej z nieubezpieczeniem sprzętu. Niestety, polskie firmy ubezpieczeniowe nie pozwalają na taka formę ubezpieczenia, ze względu na to, że nie mogą odpowiadać za stan instalacji elektrycznej zastanej na miejscu imprezy. My również nie jesteśmy w stanie przewidzieć co zastaniemy na miejscu, a organizatorzy nie zawsze przykładają do tego wagę. Z tego powodu nie mamy możliwości ubezpieczenia sprzętu na wypadek złej lub nieprawidłowo przygotowanej sieci energetycznej.

Zaufali nam: