O firmie

Człowiek słyszy całym ciałem. Zarówno dźwięk jak i cisza mają na nas ogromny wpływ.

„To zdumiewająca rzecz, ta muzyka (...). Tak naprawdę jej nie ma. Bo przecież te wszystkie nuty to nie muzyka. Ona jest przez chwilę, staje się rzeczywistością i przemija. Czysta metafizyka. Przed chwilą świat był piękniejszy”.

Monika Szwaja „Artystka wędrowna”

 W naszej firmie łączymy miłość do muzyki z profesjonalną wiedzą z dziedziny psychoakustyki i techniki dźwięku. Dzięki temu możemy z pełnym przekonaniem zajmować się techniką audio. KRISpro od 2003 r. z dużym zaangażowaniem działa w dziedzinie techniki eventowej. Ciężka praca i autentyczna pasja sprawiają, że możemy systematycznie się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. U nas nie ma rzeczy nie do zrobienia, są tylko takie które wymagają więcej przygotowań. Zaufało nam wielu artystów oraz wiele organizacji.

 

  • Nagłośnienie - kieujemy się estetyką , brzmieniem oraz muzykalnością
  • Światło - cel to zapierające dech w piersiach doznania wizualne
  • Scena - bezpieczne, stabilne konstrukcje
  • Agregaty prądotwórcze - nowe,  profesjonalne generatory na dla energetyki,  impreze lub dla firmy.

Kalisz, Pleszew, Jarocin, Turek, Koło, Kępno, Grabów, Błaszki, Sieradz, Brzeziny, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Środa Wielkopolska, Krotoszyn, Poznań, Łódź, Wrocław, Kutno, Konin, Słupca, Września, Pyzdry, Gniezno, Dekoracja światłem, obsługa wesela, Oświetlenie na weselu,

Zaufali nam: